NLP Practitoner Sertifika Programı

Eğitim Hakkında

 • NLP Practitoner Sertifika Programı

  NLP Practitioner Eğitimi ile sertifikalı bir NLP Terapisti ol!

  Nöro: Yaşamdaki deneyimlerimizin beş duyumuz aracılığı ile algılanması ve işlenmesi.

  Linguistik: Sözlü ve sözsüz iletişim ve davranışlarımız aracılığı ile düşüncelerimizi yansıtma tarzımız.

  Programlama: Zihnimizin iç programlarını kullanarak düşüncelerimizi ve iletişimimizi belirlediğimiz ve arzuladığımız hedeflere ulaşacak şekilde düzenlemek.

  ‘NLP (NeuroLinguistic Programming) genel anlamda iletişim, içsel deneyim, dilin etkileri, üstün davranış biçimlendirme, beynimizi nasıl kullanırız vb. sorulara cevap arar ve psikolojik yaklaşımlar gibi onarıma değil, pozitif değişim ya da üretime odaklanır.’

  Günümüz insanı büyük bir yarış içerisinde yaşıyor. Herkes bir adım öne geçebilmek için kendini geliştirebilmenin, kalabalıklar içerisinde fark edilmenin yollarını arıyor.

  Hayatı bir deniz olarak kabul eder isek, NLP kişiyi mükemmelliğin kıyılarına ulaştıran bir gemi gibidir. Bugün özellikle iş dünyasında ve sosyal dünyada birçok kişi, ya da kurum NLP’den faydalanmakta ve kişisel gelişimini tamamlamaya çalışmaktadır.

  Hayatınızda geçmişteki pişmanlıklarınız devam ediyor ve yeni hamleler yapmanıza engel mi oluyor? İş yaşamınızda, sosyal hayatınızda mutlu ve başarılı olmak istiyor ancak nasıl olacağını bilemiyor musunuz? Kendiniz doğru ifade edemediğinizi mi düşünüyorsunuz? İnsanlarla iletişim kurmakta güçlük mü yaşıyorsunuz? Zararlı bağımlılıklarınız mı var?

  NLP Practitoner Sertifika Programı size mükemmel bir hayatın anahtarını vaad ediyor. Önce hayatın her alanında mutlu olmanızı sağlayacak ve bu farkındalıkla insanların dünyalarına liderlik edebileceğin donanımları sana kazandıracak bambaşka bir yol ve yaklaşım.


Kurs Bilgiler

 • -- Ders
 • -- Saat
Koçluk hizmeti vermek isteyenler Kendi içinde dengeyi ve bütünlüğü yakalamak isteyenler Yaşamını daha yukarılara taşımakta engel teşkil eden zihin sınırlamalarından kurtulmak isteyenler Sağlıklı ve güçlü iletişim kurmak isteyenler İş hayatında fark edilmek ve hızla yükselmek isteyenler Hayallerine ulaşmanın yollarını arayanlar
Geçmiş yaşantınızdan getirdiğiniz olumsuz inançlarınızdan, davranışlarınızdan ve alışkanlıklarınızdan kurtulacaksınız. Zihninizdeki sınırlamaların hayatınızda oluşturduğu tıkanıklıkları açabileceksiniz. İnsanları daha derin dinleyerek iletişim kuracaksınız. Dil kullanımını baştan keşfedecek, insanlarla iletişiminizde yepyeni bir yaklaşım kullanmaya başlayacaksınız. Öğrendiğiniz NLP teknikleri sayesinde farkındalığı yüksek bir hayat yaşamaya başlayacaksınız

Eğitmen Bilgileri