Hakkımızda

www.campusta.com

Campusta Academy

www.campusta.com

Biz Kimiz

Campusta Akademi, eğitim ve danışmanlık hizmeti yapmak Eğitim standartlarımızı geliştirerek fark yaratmak üzere kurulmuştur.
Campusta Akademi bünyesinde bireysel, kurumsal ve VIP eğitimler verilmektedir. Eğitimlerimiz aracılığıyla bireylerin ve kurumların kendilerine yeni değerler kazandırmalarını sağlıyoruz ve çalışmalarımızı sürdürülebilirlik ilkesiyle planlayarak uyguluyoruz.
Campusta Akademi Hayat Boyu Eğitim Merkezimizde, alanlarında uzman akademisyenler ile çeşitli üniversitelerin çözüm ortaklığında, yüzlerce eğitim programını örgün ya da uzaktan eğitim sistemiyle veriyoruz.
Campusta Akademi Eğitim alanında çözüm odaklı yaklaşımları hedefleyerek kaliteyi ön plana çıkartıp kendini geliştirmek isteyen ve bu gelişmeyi belgelemek isteyenlere eğitim hizmeti vermektedir.
Eğitimlerimizde teorik bilgileri pratik bilgiler ile birleştirip hem literatür hem de sektör alanında yenilikleri yakından takip ederek her daim bir adım önde olmayı amaçlamaktadır.
Campusta Akademi olarak Dürüstlük ilkesini rehber edinerek eğitimlerimizde kaliteden ödün vermeden birey ve kurumlara memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.
Eğitimlerimiz aracılığıyla bireylere ve kurumlara değer katmaktayız.
Toplumsal sorumluluğumuzun farkındayız ve eğitimlerimizde toplum odaklı sistemler uygulamaktayız.
Campusta Akademi olarak, etik değerlere saygılıyız.
Eğitim ve danışmanlık süreçlerimizi bilimsel ilkeler çerçevesindegeliştirmekteyiz.

www.campusta.com